Nasza motywacja.

Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, w której wiedzę zdobywa się z przyjemnością. Aby nauka i edukacja od najmłodszych lat to była dobra zabawa, miłe spędzanie czasu i coś fascynującego. Mamy nadzieję, że uda nam się rozwinąć firmę i wesprzeć rodziców w edukacji domowej nie tylko na poziomie przedszkolnym.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym zespołem, który dość spontanicznie podczas burzy mózgów wpadł na pomysł stworzenia czegoś co będzie bardzo wygodne w użytkowaniu, edukacyjne oraz zapewni zabawę najmłodszym. I tak powoli krystalizował się pomysł na format mapy A2  – nie za dużej, żeby mieściła się na biurku, ale nie za małej, żeby sprawiała dużo radości.

Projektów było wiele, ale Wam prezentujemy ten, z którego jesteśmy naprawdę zadowoleni i mamy nadzieje, że Wam także się spodoba.

Skąd pomysł na Łosia Antosia?

Wiedząc co sprawia nam przyjemność w czytaniu bajek chcieliśmy, aby dzieciom zawsze towarzyszyła jakaś miła, sympatyczna i urocza postać. Podczas projektowania zastanawialiśmy się nad wieloma zwierzątkami i końcem końców uznaliśmy, że łoś to wystarczająco kochana “osóbka”.

Pozostało wymyślić imię, ale ono przyszło całkowicie naturalnie – przecież na pierwszy rzut oka widać, że to Łoś Antoś!

Wasza opinia wiele dla nas znaczy!

Chcemy wiedzieć co sądzicie o mapach, żeby móc je udoskonalać i dostosowywać do Waszych potrzeb.

Dlatego chętnie przeczytamy co myślicie – piszcie na kontakt@losantos.pl

Poznaj nasze produkty: