Chcieliśmy rozwiać Wasze wątpliwości i mamy nadzieję, że tutaj znajdziecie odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania. Jeśli jednak nie znaleźliście odpowiedzi na Wasze pytanie – napiszcie do nas na kontakt@losantos.pl

Tak, oczywiście. Prosimy w sekcji „uwagi do zamówienia” dopisać na jakie dane ma być faktura. Tę sekcję znajdziecie na etapie wypełniania formularza danymi do wysyłki 🙂

Tak, oczywiście. W takim przypadku prosimy o kontakt na maila: kontakt@losantos.pl

Wszelkie potrzebne dane prześlemy wtedy drogą mailową, po upewnieniu się co do treści oraz danych zamówienia 🙂

Każde zamówienie, które wysyłamy zawiera numer śledzący, dzięki któremu wiemy gdzie znajduje się paczka na każdym etapie podróży. Wysyłamy je na podany w zamówieniu e-mail niezwłocznie po wysłaniu paczki.

W razie problemów – prosimy o kontakt na maila: kontakt@losantos.pl

Wysyłamy produkty najszybciej jak to tylko jest możliwe – najczęściej tego samego dnia. W ciągu paru godzin od otrzymania wpłaty wysyłamy także darmowe materiały, abyście mieli je zawsze pod ręką.  W zależności od przewoźnika transport produktów trwa od 1 do 4 dni roboczych.

Najszybszą metodą wysyłki jest wybór kuriera lub paczkomatu. Cennik dostawy znajdziesz tutaj.

Pakujemy bez plastiku, korzystając z kartonowych lub papierowych kopert. Etykiety nadawcze drukujemy na papierowych naklejkach.

Przykro nam, na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Jeśli tylko nasza firma się rozwinie – na pewno rozważymy taką opcję.

Niestety nie ma takiej możliwości.

Na chwilę obecną nie można założyć konta w sklepie. Wszystkie pytania dotyczące zamówień prosimy kierować na kontakt@losantos.pl gdzie osobiście zaopiekujemy się Twoim problemem 🙂

Najlepiej sprawdzą się dla dzieci od około 4 do 6 lat. Jednak to Wy wiecie najlepiej czego potrzebują Wasze pociechy! Z map korzystają także dzieci w wieku 3 oraz 8 lat, ponieważ zadania w środku są zróżnicowane i ciekawe.

Jeśli dziecko dopiero poznaje świat literek i cyferek będzie potrzebowało wsparcia rodziców lub opiekunów. Przy pomocy map nauczy się czytać, pisać oraz liczyć. Jeśli jednak już umie czytać to zabawa z mapami będzie samodzielna. A w tym czasie rodzice mogą zająć się innymi rzeczami 😉

Ćwiczenia mają różny poziom, dlatego bardziej zaawansowane dzieci także będą miały dużo radości przy rozwiązywaniu zadań i nie powinny się nudzić. Niektóre zadanka będą dla nich proste, inne wymagające – aby czerpały z tego radość i jednocześnie wspinały się po kolejnych szczebelkach nowych umiejętności.

Przygody Łosia Antosia to wsparcie w edukacji domowej, ale także pomysł na zabawę z dziećmi w czasie wolnym. 

Widzieliśmy jak nudne i męczące potrafią być zeszyty ćwiczeń dla przedszkolaków. Wierzymy, że nauka może być przyjemna i po prostu fajna.

Aby połączyć ćwiczenia i zadania dla przedszkolaków z czymś atrakcyjnym poświęciliśmy wiele miesięcy na próbne projekty i testy. Dzięki temu wiemy, że dzieci postrzegają je jako “mapy skarbów” i angażującą zabawę, a nie kolejny zestaw ćwiczeń.

Jesteśmy młodą firmą powstałą w 2021 roku i nie wiemy jeszcze, czy pokochaliście Przygody Łosia Antosia tak samo jak my. Mamy nadzieję, że zestaw 3 map wystarczy, abyście przekonali się o naszej idei. Jeśli tylko mapy zdobędą swoich fanów i zwolenników, na pewno rozszerzymy ofertę. Będziemy bardzo szczęśliwi, gdy firma się rozwinie, ponieważ pomysły sypią nam się jak z rękawa, jednak obawiamy się o koszty produkcji.