Chcieliśmy rozwiać Wasze wątpliwości i mamy nadzieję, że tutaj znajdziecie odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania. Jeśli jednak nie znaleźliście odpowiedzi na Wasze pytanie – napiszcie do nas na kontakt@losantos.pl

Dla kogo są mapy Przygody Łosia Antosia?

Najlepiej sprawdzą się dla dzieci od około 4 do 6 lat. Jednak to Wy wiecie najlepiej czego potrzebują Wasze pociechy! Z map korzystają także dzieci w wieku 3 oraz 8 lat, ponieważ zadania w środku są zróżnicowane i ciekawe.

Jeśli dziecko dopiero poznaje świat literek i cyferek będzie potrzebowało wsparcia rodziców lub opiekunów. Przy pomocy map nauczy się czytać, pisać oraz liczyć. Jeśli jednak już umie czytać to zabawa z mapami będzie samodzielna. A w tym czasie rodzice mogą zająć się innymi rzeczami 😉

Ćwiczenia mają różny poziom, dlatego bardziej zaawansowane dzieci także będą miały dużo radości przy rozwiązywaniu zadań i nie powinny się nudzić. Niektóre zadanka będą dla nich proste, inne wymagające – aby czerpały z tego radość i jednocześnie wspinały się po kolejnych szczebelkach nowych umiejętności.

Przygody Łosia Antosia to wsparcie w edukacji domowej, ale także pomysł na zabawę z dziećmi w czasie wolnym. 

Dlaczego ćwiczenia są w formie map?

Widzieliśmy jak nudne i męczące potrafią być zeszyty ćwiczeń dla przedszkolaków. Wierzymy, że nauka może być przyjemna i po prostu fajna.

Aby połączyć ćwiczenia i zadania dla przedszkolaków z czymś atrakcyjnym poświęciliśmy wiele miesięcy na próbne projekty i testy. Dzięki temu wiemy, że dzieci postrzegają je jako “mapy skarbów” i angażującą zabawę, a nie kolejny zestaw ćwiczeń.

Dlaczego są tylko 3 wersje map?

Jesteśmy młodą firmą powstałą w 2021 roku i nie wiemy jeszcze, czy pokochaliście Przygody Łosia Antosia tak samo jak my. Mamy nadzieję, że zestaw 3 map wystarczy, abyście przekonali się o naszej idei. Jeśli tylko mapy zdobędą swoich fanów i zwolenników, na pewno rozszerzymy ofertę. Będziemy bardzo szczęśliwi, gdy firma się rozwinie, ponieważ pomysły sypią nam się jak z rękawa, jednak obawiamy się o koszty produkcji.

Dlaczego na Waszej stronie jest tyle darmowych materiałów?

Chcemy wspierać każdego rodzica i każde dziecko niezależnie od tego, czy ma możliwość zakupu naszych materiałów edukacyjnych. Dlatego część treści jest całkowicie za darmo i zawsze będzie. Mapy edukacyjne także są w niskich cenach, ponieważ nie chcemy, aby wysokie koszty były przeszkodą w zakupach. 

Wiemy także, że niespodziewane sytuacje lub choroba powoduje, że musimy teraz, zaraz już coś mieć dla naszej pociechy i nie ma czasu na czekanie na przesyłkę. Rozumiemy to i dlatego zachęcamy także do pobierania darmowych materiałów. Jeśli jednak spodobały Wam się nasze mapy – będziemy przeszczęśliwi, gdy je kupicie.

Ile zazwyczaj trwa wysyłka?

Wysyłamy produkty najszybciej jak to tylko jest możliwe – najczęściej tego samego dnia. W ciągu paru godzin od otrzymania wpłaty wysyłamy także darmowe materiały, abyście mieli je zawsze pod ręką.  W zależności od przewoźnika transport produktów trwa od 1 do 4 dni roboczych.

Najszybszą metodą wysyłki jest wybór kuriera. Cennik dostawy znajdziesz tutaj.

Pakujemy bez plastiku, korzystając z kartonowych lub papierowych kopert. Etykiety nadawcze drukujemy na papierowych naklejkach, a formularz zwrotu jest wysyłany na ekologicznym papierze z recyklingu.

Czy jest możliwość odbioru osobistego?

Przykro nam, na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Jeśli tylko nasza firma się rozwinie – na pewno rozważymy taką opcję.

Czy jest możliwość wysyłki map za granicę?

Niestety nie ma takiej możliwości.

Czy mogę założyć konto w sklepie?

Na chwilę obecną nie można założyć konta w sklepie. Wszystkie pytania dotyczące zamówień prosimy kierować na kontakt@losantos.pl gdzie osobiście zaopiekujemy się Twoim problemem.

Jak mogę śledzić paczkę?

Każde zamówienie, które wysyłamy zawiera numer śledzący, dzięki któremu wiemy gdzie znajduje się paczka na każdym etapie podróży. Wysyłamy je na podany w zamówieniu e-mail niezwłocznie po wysłaniu paczki.

W razie problemów – prosimy o kontakt na maila: kontakt@losantos.pl