Przygody Łosia Antosia

logo Przygody Łosia Antosia

Kategoria: Warto wiedzieć

Materiały do edukacji domowej i wsparcia rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym

materiały do edukacji domowej
Zdjęcie autorstwa Klaudii Zdanowskiej

W ciągu ostatniego pandemicznego roku na pewno słyszeliście o edukacji domowej lub zastanawialiście się nad przejściem na taki tryb. Edukacja w domu na pewno znacząco różni się od klasycznej edukacji w szkole i nie w każdym domu się takie rozwiązanie sprawdzi.

Wierzymy, że nauka i zdobywanie nowych umiejętności może być przyjemne, wiązać się z zabawą i miło spędzonym czasem dlatego edukacja domowa jest nam szczególnie bliska. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć naukę szkolną z domową oczywiście mając na uwadze dobro naszych dzieci.

Z tą myślą stworzyliśmy mapy edukacyjne dla przedszkolaków.

Przygody Łosia Antosia to połączenie zabawy, rozrywki, kolorowych ilustracji i mini-bajeczek z nauką nowych umiejętności, które dziecko nabywa przy okazji miło spędzonego czasu. Chcieliśmy, aby mapy były wsparciem rozwoju dziecka, gdy rodzice są zabiegani lub po prostu szukają nowych gier i zabaw edukacyjnych.

Wierzymy, że Wasze dzieci chętnie będą z nich korzystać i nawet nie zauważą, kiedy zdobyły nowe umiejętności.

To tak naprawdę karty pracy w formie map (o rozmiarze kartki A2) –  stanowią świetny dodatek do edukacji domowej, mają przystępną formę i ćwiczą wiele umiejętności 🙂

Oprócz tego mamy także serię kart pracy, które są do samodzielnego wydrukowania w domu.

Wiemy, że na pierwszym miejscu zawsze macie dobro Waszych dzieci i rozumiemy, że przed zakupem chcecie nas bliżej poznać. Dlatego mamy także bezpłatne pomoce edukacyjne 🙂

Poniżej znajdziesz darmowe materiały:

Przedstawiamy Wam specjalnie przygotowane bezpłatne materiały do edukacji domowej dla Waszych przedszkolaków, które przydadzą się zarówno w spokojne wakacyjne popołudnia, jak i zimowe weekendy:

 

Na naszych social mediach możecie nam napisać jakie jeszcze pomoce dydaktyczne by Wam się przydały 🙂