Przygody Łosia Antosia

logo Przygody Łosia Antosia

Kategoria: Darmowe materiały

Przygotowaliśmy dla Waszych pociech ćwiczenia i zadania, które możecie wydrukować za darmo.

Wiemy jak ważny jest rozwój dzieci i odpowiednia stymulacja. Chcieliśmy ułatwić to zadanie zarówno Wam jak i Waszym pociechom, dlatego udostępniamy online całkowicie za darmo karty pracy do wydrukowania.

Karty pracy są gotowe do pobrana i wydruku, nic więcej nie musicie robić. Najlepiej sprawdzą się u 5-cio i 6-cio latków, ale to zależy od Waszych indywidualnych preferencji i stopnia rozwoju Waszych dzieci.

Spodobały Wam się te ćwiczenia? Obserwujcie nas, żeby wiedzieć kiedy pojawiają się nowości!

Mamy nadzieję, że te materiały edukacyjne dla przedszkolaków zdobędą Wasze serca i chętnie podzielicie się nimi z innymi. Niech Wasze pociechy rosną zdrowo!

Wybierz darmowe karty pracy do pobrania:

Kto nie lubi przepysznych owoców? A gdyby tak połączyć je z nauką liczenia oraz czytania?

Ta karta pracy po pokolorowaniu może zostać u Was na dłużej. Przyklejcie ją na szafkę, lodówkę lub noście w plecaku, aby w wolnych chwilach przypominać sobie literki i cyferki.

Liczenie i kolorowanie owoców - karta pracy do pobrania

Jak jest już karta pracy z owocami, to musiała pojawić się także z warzywami. Owoce i warzywa do pokolorowania mogą być atrakcyjną zabawą dla Twojego niejadka, ale też nauką czytania i liczenia dla każdego 🙂

Ta karta pracy po pokolorowaniu może zostać u Was na dłużej. Przyklejcie ją na szafkę, lodówkę lub noście w plecaku, aby w wolnych chwilach przypominać sobie literki i cyferki.

Liczenie i kolorowanie warzyw - karta pracy do pobrania

A na Światowy Dzień Wiatru obchodzony 15 czerwca przygotowaliśmy 3 strony ćwiczeń i kolorowanek dla Waszych przedszkolaków.

Więcej o tym dniu możecie przeczytać tutaj, a poniżej pobierzecie karty pracy związane z wiatrem:

Światowy dzień wiatru - karta pracy

Nasz sklep z kreatywnymi mapami edukacyjnymi: