Przygody Łosia Antosia

logo Przygody Łosia Antosia

Kategoria: Warto wiedzieć

Nikt nie lubi się nudzić – to oczywiste. Jednak podejrzewamy, że gdy dzieci się nudzą i to jeszcze w domu to najbardziej poszkodowani są rodzice 🙂

Odpędź nudę z Łosiem Antosiem! Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele darmowych kolorowanek, łamigłówek i kart pracy do wydrukowania. Staramy się, aby były one atrakcyjne dla dzieci i łączyły naukę z zabawą.

Nasza lista pomysłów:

  • Maska tygrysa - pomysł na przebranie i zabawę w dżunglę

    Pobierz Maskę tygryska, która przeniesie dziecko w świat dżungli i dzikich zwierząt. Samo przygotowanie przebrania może zająć dziecku dłuższą chwilę, przecież takie sprawy są niesamowicie istotne. W zabawie świetnie się sprawdzą pluszaki, które są zwierzątkami. Piesek może tymczasowo stać się lwem, a urocza różowa świnka - guźcem. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. A gdyby tak jeszcze zrobić bazę, w której bezpiecznie można przespać noc i schronić się przed drapieżnikami?

  • Kolorowanki na wesoło, z kreatywnym pomysłem

    Kolorowanki, które możecie wylepić plasteliną albo zrobić konkurs na najbardziej szalone pomysły i dorysowane dodatki. Kolorowanki dla dzieci nie muszą być nudnym, pracochłonnym i ograniczającym zajęciem. Zróbmy je atrakcyjnymi poprzez użycie oryginalnych materiałów, albo dodatkową aranżację i już coś nudnego - staje się rozrywką.

Nie macie drukarki? To nic - pusta kartka lub zeszyt też się przydadzą!

A może Wasze dziecko chciałoby zdobyć nowe umiejętności? Mamy gotową instrukcję jak narysować jednorożca, tęczę, koronę, muszę, babeczkę, serducho przebite strzałą lub lecącą gwiazdę.

Takie ozdoby urozmaicą każdy rysunek i można się nimi pochwalić przed kolegami i koleżankami 😉

Jak narysować jednorożca
by rawpixel.com - freepik.com

Nasze kreatywne mapy edukacyjne, które zajmą Wasze dziecko na dłuższy czas. Jedynym minusem jest to, że trzeba je zamówić wcześniej, ponieważ to produkt fizyczny 🙂

Mamy także karty pracy, które możecie pobrać i wydrukować od razu po zakupie!